Pomoc w leczeniu uzależnień

Wszystko zależy od ciebie - spraw że znowu odnajdziesz sens swojego życia

Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień

Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień

Alkoholizm to choroba, z którą zmaga się duża część społeczeństwa. Dużym sukcesem w walce z uzależnieniem jest uświadomienie sobie, że ten problem dotyczy właśnie nas. Pierwsze kroki podjęte w walce z chorobą to dobry znak, jednak początki często są bardzo trudne. Większość alkoholików, podejmujących samodzielną próbę wyjścia z nałogu odnosi porażkę. Choroba alkoholowa wywiera negatywny wpływ na każdą część życia chorego. 

Z pomocą przychodzą specjaliści z Prywatnego Ośrodka Leczenia Uzależnień. Personel pracujący w takim ośrodku ma odpowiednią wiedzę i duże doświadczenie, dzięki temu leczenie jest bardzo skuteczne. Pacjent może liczyć na wsparcie, pomoc, a co najważniejsze odpowiednią terapię dostosowaną do indywidualnych potrzeb chorego. 

Dlaczego warto podjąć leczenie w prywatnym ośrodku leczenia uzależnień?

Alkoholicy, którzy pragną wyjść z uzależnienia, mają wiele możliwości jak odzyskać kontrolę nad swoim życiem. Często bliscy, chcąc ułatwić tę ciężką walkę, proponują choremu konkretne ośrodki. Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień to często najlepsze miejsce, aby raz na zawsze wyjść z uzależnienia. 

Prywatny ośrodek gwarantuję dużą kameralność i całkowicie koncentruje się  na pacjentach. Chory, przebywając w takim ośrodku, może liczyć na pomoc o każdej porze dnia i nocy. Formy leczenia są różne, gdyż terapię przeprowadza są zarówno w grupach jak i indywidualnie. Leczenie wśród innych chorych umożliwia wzajemne wsparcie, przez co uzależniony nie czuje się osamotniony. Może odczuć, że nie tylko on boryka się z takimi problemami.

Dlaczego prywatny ośrodek jest lepszy?

Publiczny ośrodek zazwyczaj mniej skutecznie leczy pacjentów. W państwowej placówce terapia często jest krótka i oparta głównie na podawaniu odpowiednich leków, co nie jest najlepszym rozwiązaniem na walkę z nałogiem. 

Oto kilka korzyści, jakie zyskują pacjenci w prywatnych ośrodkach leczenia uzależnień:

  • efektywny sposób leczenia
  • natychmiastowa pomoc
  • przytulny pokój i większe wyposażenie
  • prywatność i dyskrecja
  • indywidualne traktowanie pacjenta 
  • całodobowe wsparcie 

Nigdy się nie poddawaj

Tobie też uda się zwalczyć uzależnienie